شرکت Waspo

Delimiter

نام تجاری شرکت بازرگانی با مسولیت محدود Fevzi  Arecek Met  است. که بیش از ۴۰ سال است در زمینه ی قطعات یدکی خودرو فعالیت می کند. مواد اولیه خام که در چرخه ی تولید واتر پمپ های WASPO استفاده می شود، از قبیل بلبرینگ، فیبر و فنر و نیز ریخته گری می باشد که بسیار با کیفیت است. ستگاه های مدرن CNC  و نیز ابزار ماشین کاری کیفیت در تولید واترپمپ ها به کار گرفته می شوند. محصول نهایی برای بسته بندی به واحد بسته بندی ارسال می شود تا پس از گذراندن مرحله ی کنترل کیفیت که شامل آب بندی و تست هماهنگی سه بعدی، به کشور های مختلف جهان ارسال شود.

بازه ی گسترده واترپمپ ها که شامل: مان – مرسدس – ولو – داف – اسکانیا – اویکو و رنو می باشد، واسپو را بعنوان یکی از منتخب ترین برندها برای مشتریان تبدیل کرده است. برای تولید بهتر محصولاتش از مواد اولیه استانداردی چون: GGSS  و COMPUTER NUMERICAL CONTROL  استفاده می نماید و بخاطر صادر کردن محصولات با کیفیت و قیمت مناسب در تعداد زیادی از کشورها شناخته شده است. اجناس این شرکت دارای ۳ ماه گارانتی می باشند.

ما معتقدیم که کیفیت تولید تنها عامل موفقیت در تجارت نیست، زیرا ما از کیفیت محصول با تحویل به موقع و قیمت های معقول حمایت می کنیم. بنابراین اگر به مشکل نیاز ندارید به واسپو اعتماد کنید.

آخرین محصولات شرکت Waspo
شرکت Waspoقدرتمنداعتماد شما، افتخار ما
مشاهده ویدئو
شرکت waspo
گواهینامه ها
شرکت waspo
Banner image
گواهینامه
کمپانی Waspo