Image module

شرکت F.S.S

شرکت F.S.S. در زمینه صنعت سیستم ترمز (AIR BRAKE & CLUTCH SYSTEMS) در سال ۱۹۹۴ میلادی تأسیس شد که تا به امروز به تولید محصولاتی چون سوپاپ های بادی و تجهیزات کلاج برای ماشین های سنگین ادامه می دهد. نام تجاری F.S.S. یکی از موفق ترین ها در ۸۰ کشور دنیا به شمار می آید. این شرکت دارای ۲۰ سال سابقه کاری و تکنولوژی بالاست. هدف اصلی این شرکت بدست آوردن محصولات با کیفیت و جلب رضایت مشتری است. محصولات این شرکت دارای ۶ ماه گارانتی می باشد.

کارخانه F.S.S. (صنایع سیستم ترمز ) از سال ۱۹۹۴ شروع به فعالیت نموده است و برای ماشین های سنگین، قطعات بادی ترمز و کلاچ تولید می نماید. با توجه به تولید بیش از ۳۸۰۰ قطعه متفاوت برای ماشین های رایج در اروپا و نیز ترکیه، برند F.S.S. در بیش از ۸۰ کشور شناخته شده می باشد. با مدد از تکنولوژی پیشرفته ترکیه، مهارت بیش از ۲۰۰ نیروی متخصص و نیز تجربه ای که از ۲۰ سال فعالیت در این زمینه بدست آمده است، کارخانه ما هدف دارد با نگرش رضایتمندی بی قید و شرط مشتری بعنوان تولید کننده سیستم هوا ی ترمز و کلاچ در بخش قطعات یدکی با کیفیت ترین محصول را با بهترین خدمات به مشتری خود ارائه نماید.

با اهمیتی که به کیفیت محصولات داده می شود،پارامترهایی همچون مقاومت، دوام و اعتماد به عنوان یک استاندارد برای تمام محصولات تولید شده تبدیل گردیده است. ما بعنوان شرکت F.S.S. بزرگترین حمایت را متعلق به مشتریان مان که به کیفیت و ادامه دار بودن آن اهمیت داده و نیز بازخوردهای به موقع ما را هدایت کرده اند، می دانیم.

لیست محصولات
لیست قطعات
آخرین محصولات شرکت F.S.S
شرکت F.S.Sنامی آشنابا تیمی متخصص
گواهینامه ها
شرکت F.S.S